RegionWiadomość dnia

Ilona Kanclerz kandydatką Śląskiej Partii Regionalnej na prezydenta Katowic

Kolejny kandydat, a raczej kandydatka, na prezydenta Katowic. Dzisiaj Śląska Partia Regionalna przedstawiła w końcu osoby, które powalczą w nadchodzących wyborach samorządowych. O fotel prezydenta Katowic walczyć będzie Ilona Kanclerz.

 

Możecie podpatrzeć, jak powstają nasze newsy! ZOBACZCIE nowy spot SILESIA FLESZ!

Ilona Kanclerz twierdzi, że sondaże dają jej szansę na udział w drugiej turze wyborów. –Myślę, że trzeba zmienić w mieście podejście nie tylko do zarządzania miasta, budżetem, administracją, ale przede wszystkim odwrócić się do ludzi i przypomnieć sobie o tym, od czego są urzędnicy. To są funkcjonariusze służby społecznej. I tak właśnie widzę naszą przyszłą prezydenturę i obecność w radzie miasta – mówi Ilona Kanclerz, kandydatka na prezydenta Katowic Śląskiej Partii Regionalnej.

Ogród Marzeń wraca na antenę TVS! Premiera już we wrześniu

Śląska Partia Regionalna chce przede wszystkim obstawić jak najwięcej miejsc w katowickiej radzie miasta. Chcą w działać sprawniej i szybciej niż obecna władza. –Patrzymy też na gminy ościenne, które pewne realizacje projektów są w stanie szybciej przeforsować i zrealizować. Problem na przykład placu wodnego, który był przez 3 lata realizowany, wdrażany. Na szczęście go już mamy. Natomiast pokazuje się gmina Jaworzno, która w szybkim tempie ma zakończone. Jeden rok działania, a bardzo podobny projekt – mówi Grzegorz Augustyn, kandydat na radnego Śląskiej Partii Regionalnej.

Ilona Kanclerz kandydatką Śląskiej Partii Regionalnej na prezydenta Katowic
Ilona Kanclerz kandydatką Śląskiej Partii Regionalnej na prezydenta Katowic

Program partii regionalnej dla Katowic to mała i duża karta. Pierwsza dotyczy dzielnic, a druga obszaru całego miasta. Konkrety zostaną przedstawione we wrześniu.
(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close