RegionSportŚwiatWiadomość dnia

Intel Extreme Masters 2018 rusza w Katowicach. Spodek i MCK najadą tłumy. Będzie kolejny rekord? [WIDEO]

Święto e-sportu po raz kolejny wraca do Katowic. W katowickim Spodku rusza Intel Extreme Masters 2018, czyli jeden z najbardziej prestiżowych turniejów gier komputerowych na świecie. Fani gier będą też mogli zajrzeć do Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

 

W katowickim Spodku rusza Intel Extreme Masters 2018

-Pierwszy raz w historii przez dwa weekendy jest czynna strefa Expo, gdzie wszyscy odwiedzający mogą sprawdzić to, co przygotowali nasi wystawcy, turnieje, gry, konkursy, zabawy. Gwiazdy – mam informacje o wielu znamienitych gościach na tych stoiskach, które znamy z pierwszych stron gazet czy portali internetowych – mówi Adrian Kostrzębski, rzecznik prasowy ESL Polska.

W katowickim Spodku rusza Intel Extreme Masters 2018

Zainteresowanie imprezą jest ogromne. W ubiegłym roku Intel Extreme Masters odwiedziło 173 tysiące osób. Dlatego organizatorzy po raz drugi podzielili wydarzenie na dwa weekendy. Kolejny raz fani gier będą mogli śledzić zmagania zawodników e-sportu od 2 do 4 marca.

 

 

TU ZNAJDZIECIE PEŁNY PROGRAM INTEL EXTREME MASTERS 2018 W KATOWICACH

Organizatorzy Intel Extreme Masters 2018 zamierzają zadbać o osoby czekające w kolejkach do katowickiego Spodka. Z powodu niskiej temperatury na placu przed Spodkiem zostaną ustawione koksowniki, przy których będzie można się ogrzać. (Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close