RegionWiadomość dnia

Iwona Pavlović i dziesiątki gwiazd tańca! 12 maja w Zabrzu rusza Międzynarodowy Festiwal Tańca!

Zabrze to będzie najbardziej roztańczone miasto w Polsce! Najlepsze pary taneczne Europy rywalizować będą już 12 maja w zabrzańskiej hali Pogoń podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca. Tancerze zaprezentują się zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich.

 

 

Będziemy płacili kaucję za plastikowe butelki? Odpowiedź w TOP 5 SILESIA FLESZ

Zabrzański turniej od lat rozgrywany jest w niezwykle wysokiej randze WDSF Open. Prezentowane walce, tanga, samby czy rumby z jednej strony są zatem prawdziwą ucztą dla oczu, z drugiej – pozwalają zdobywać punkty w światowym rankingu.

– Zawsze staramy się przygotować jakąś ciekawostkę lub niespodziankę dla naszej publiczności. Tak będzie i tym razem, ale nie chcę jednak zdradzać szczegółów. Trzeba po prostu przyjść na galę i samemu się przekonać – podkreśla Andrzej Dominiak, jeden z organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Tańca.

 

Taneczna rywalizacja rozpocznie się 12 maja o godz. 9.00. Natomiast o godz. 18.00 zaplanowano rozpoczęcie gali wieczornej, którą poprowadzi Iwona Pavlović.

 

źródło: UM Zabrze
zdjęcie: Obraz Luis Fernando Osorio z Pixabay

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close