Kategorie

Japonia pokazała siłę. Czy Polska ma powody do obaw przed meczem?

W zakończonym przed kilkoma chwilami meczu towarzyskim reprezentacja Japonii pokonała na wyjeździe 4:2 Paragwaj. To z reprezentacją Japonii Polacy zmierzą się w meczu grupowym Mistrzostw Świata w Rosji.

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gospodarzy. W 32. minucie wynik spotkania otworzył Oscar Romero. Dopiero w drugiej połowie, w 51. minucie do wyrównania doprowadził Takashi Inui. Ten sam zawodnik dał prowadzenie Japonii dziewięć minut później. W 77. minucie do własnej bramki trafił Federico Santander. W 90. minucie padły jeszcze dwie bramki: najpierw dla Paragwaju autorstwa Richarda Ortiza, a później dla Japonii, której autorem był Shinji Kagawa.

Robert Lewandowski na celowniku wielkiego klubu! Coraz bliżej do transferu?

Reprezentacja Polski zagra z Japonią 28 czerwca o godzinie 16:00. Będzie to ostatni mecz grupowy „biało-czerwonych” na mistrzostwach.