AlarmRegionSport

Nie żyje 17-letni piłkarz Piasta Gliwice! Damian Łata utonął w Czechowicach

To ogromna tragedia… Nie żyje 17-letni piłkarz Piasta Gliwice. Damian Łata utonął w minioną niedzielę (10.06) w podgliwickich Czechowicach.

 

17-letni piłkarz, Damian Łata to wychowanek Hetmana Włoszczowa. Obecnie grał w zespole Piasta Gliwice, występującym w Centralnej Lidze Juniorów. Śmierć młodego piłkarza Piasta wstrząsnęła wszystkim w gliwickim klubie. Na stronie Piasta Gliwice czytamy:

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Damiana Łaty, piłkarza drużyny Centralnej Ligi Juniorów Piasta Gliwice.
Damiana będziemy wspominać jako utalentowanego zawodnika oraz dobrego kolegę. Rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.
O ceremonii pogrzebowej Damiana Łaty poinformujemy w osobnym komunikacie

Piłkarz Piasta miał zaledwie 17 lat. Utonął podczas kąpieli w Jeziorze Czechowickim pod Gliwicami w minioną niedzielę, 10 czerwca.

Rodzinie oraz przyjaciołom składamy wyrazy współczucia
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close