AlarmRegionWiadomość dnia

Jastrzębie Zdrój: Brutalnie pobili 44-latka. Zakrwawionego mężczyznę znaleziono w pobliżu lasu

Dwóch mężczyzn w wieku 40 i 32 lat wraz z 20-letnią kobietą, brutalnie pobili 44-latka, powodując u niego ciężkie obrażenia ciała. Do pobicia doszło w trakcie libacji.

 

Do zdarzenia doszło 1 lutego, w rejonie ulicy Sybiraków w Jastrzębiu Zdroju. Około godziny 18.30, dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał informację, że w pobliżu lasu leży zakrwawiony mężczyzna. Skierowani na miejsce mundurowi zastali zgłaszającego oraz poszkodowanego. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przetransportowany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Mundurowych wsparli kryminalni, którzy natychmiast po ustaleniach rozpoczęli poszukiwania sprawców. Dalsze czynności śledczych, doprowadziły do zatrzymania trzech osób podejrzanych o pobicie 44-latka.

Jak ustalili funkcjonariusze, powodem ich zachowania był wypity alkohol oraz kłótnia, do której doszło w trakcie libacji. Mężczyźni wraz z kobietą zaatakowali poszkodowanego, zadając mu szereg uderzeń oraz kopnięć, w tym także w głowę. Po wszystkim sprawcy uciekli, pozostawiając 44-latka. W wyniku podjętych czynności operacyjnych agresorzy zostali zatrzymani.

Decyzją jastrzębskiego sądu, cała trójka została aresztowana na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close