AlarmRegionWiadomość dnia

Jechał naćpany 10 km na godzinę. Na DTŚ poruszał się wszystkimi pasami

Policjanci z Zabrza zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który pod wpływem narkotyków blokował ruch na DTŚ jadąc 10 km/h oraz przejeżdżając przez wszystkie pasy bez kierunkowskazu.

 

W czwartek 26 października ok. godz. 22:00 dyżurny Komendy Miejskiej w Zabrzu otrzymał zgłoszenie od kierowców, jadących DTŚ w kierunku na Gliwice. To tam kierowca Opla blokował ruch, jadąc 10 km/h, zmieniając również pasy ruchu bez kierunkowskazu.

Na jeden ze zjazdów z DTŚ wysłany został patrol drogówki, który potwierdził zgłoszenie o uciążliwym kierowcy. Mężczyzna nie tylko spowodował korek, jadąc 10 km na godzinę, ale również bez odpowiedniego „zakomunikowania”zmiany pasa ruchu pozostałym uczestnikom drogi na DTŚ, zmieniał pasy ruchu. Na koniec mężczyzna uderzył w bariery energochłonne.

Jak podaje Gazeta Wyborcza 38-letni kierowca Opla był półprzytomny. Przybyli na miejsce lekarze stwierdzili, że 38-letni mężczyzna jest pod wpływem narkotyków. Badania wykazały w jego krwi amfetaminę i marihuanę.

Policjanci, 27 października 2017r. maja przesłuchać mężczyznę. Na razie kierowca Opla stracił prawo jazdy.

 

 

(źródło: Gazeta Wyborcza)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close