KrajRegion

Kabaretowy Klub Dwójki nadchodzi! Czas na wakacje z humorem w TVS

Letnia chandra? To nie u nas! Czas na solidną dawkę dobrego humoru, bo zbliża się „Kabaretowy Klub Dwójki”! Oglądaj w TVS od lipca od poniedziałku do czwartku o 10:05 i 20:20!

 

Kabaretowy Klub Dwójki zbliża się wielkimi krokami! Na spotkanie z Robertem Górskim i Marcinem Wójcikiem oraz najlepszymi, polskimi kabareciarzami zapraszamy już od lipca na antenę TVS. Spędź lato z humorem i oglądaj TVS od poniedziałku do czwartku o 10:05 i 20:20!

 

Giganci humoru na jednej scenie

W programie zobaczycie występy największych nazwisk i najpopularniejszych formacji kabareciarskiej sceny w Polsce. Wielokrotnie nagradzany Kabaretowy Klub Dwójki to skecze, piosenki i monologi, dzięki którym spędzisz tegoroczne wakacje bez obaw o nudę i zły humor.

Przygotuj się na spotkania z takimi grupami jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Kabaret Limo, Kabaret Nowaki, jak również Kabaret Młodych Panów, Kabaret Neo-Nówka i wiele, wiele innych!

 

O dwóch takich, których kocha publiczność

Kabaretowy Klub Dwójki nie byłby tym samym programem, gdyby nie jego prowadzący. Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru-Mru). Charyzma, trafne żarty i spostrzeżenia oraz niesamowity kontakt z widownią – to dzięki tym cechom prowadzącym udało się stworzyć program kabaretowy, który pokochała cała Polska.

Nie przegap Kabaretowego Klubu Dwójki! Już od lipca w TVS oglądaj codziennie od poniedziałku do czwartku o 10:05 i 20:20! Wakacje z humorem – tylko w TVS!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Winnetou wraca na antenę TVS! Dziki Zachód po śląsku już od 1 lipca

Ponadto chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close