KrajRegion

Kaczyński: „Wara od naszych dzieci!” [WIDEO] Konwencja PiS w Katowicach

W Katowicach odbyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości. Udział w niej wzięli m.in. premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński.

 

Trująca kiełbasa! Gdzie? I dlaczego policjanci zamieniają się w youtuberów! TOP 5 Silesia Flesz

Podczas konwencji regionalnej PiS, która odbyła się w Katowicach, Jarosław Kaczyński poruszył tematy związane z rolą rodziny i ochroną dzieci. Mowa była także o podniesieniu standardów życia Polaków oraz rozsądnej polityce klimatycznej.

Siedem dni temu dziękowałem za szczerość, dzisiaj muszę znów podziękować za szczerość panu wiceprezydentowi Warszawy, który po prostu postawił sprawę jasno: nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację. O afirmację związków jednopłciowych, o małżeństwa tych związków, chodzi o to żeby miały prawo do tego, aby adoptować dzieci. My chcemy jasno powiedzieć: tu mówimy nie, a już w szczególności jeżeli chodzi o dzieci. Wara od naszych dzieci – powiedział na konwencji PiS Jarosław Kaczyński.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close