Region

Kampania wyborcza w Gliwicach wystartowała! Wiadomo kiedy odbędą się wybory prezydenckie

Premier wyznaczył termin przyspieszonych wyborów prezydenckich. Wybory 2020 w Gliwicach odbędą się 5 stycznia. Tym samym rozpoczęła się kampania wyborcza.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Wyśmiewamy Sosnowiec, a puma grasuje!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

W sobotę do Gliwic przyjechał lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, który wspólnie z byłym prezydentem Zygmuntem Frankiewiczem poparli kandydaturę dotychczasowego pierwszego zastępcy prezydenta – Adama Neumanna.

Były prezydent Gliwic, Adam Neumann stał się jednym z faworytów do objęcia funkcji prezydenta Gliwic. Drugim może być pełniący obecnie funkcję prezydenta – Janusz Moszyński, którego prawdopodobnie poprze PiS.

Kandydatów będzie jednak więcej – jednym z pierwszych, który zapowiedział chęć startu w wyborach Gliwic jest wieloletni radny – Kajetan Gornig. Na giełdzie nazwisk pojawiają się już kolejne kandydatury, ale na razie to jeszcze przebiegi, a nie prawdziwy wyścig.

 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Od 11 listopada bez wiz do USA! Prezydent Duda wydał oficjalne oświadczenie [WIDEO]

Piłkarz GKS Tychy pobity przez kiboli Ruchu Chorzów! Chcieli, żeby wyzywał Górnika Zabrze!

Ruda Śląska: Rodzina z Halemby, która straciła wszystko w pożarze, prosi o pomoc

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Kampania wyborcza w Gliwicach wystartowała! Wiadomo kiedy odbędą się wybory prezydenckie”

  1. Jeżeli sam Pan Przewodniczący przyjechał to już nieciekawie się działo, Warszawa naprostowała lokalnych działaczy, dobrze że Gliwice mają inny wybór oderwany od polityki, Nowa Energia dla Gliwic, powiew świeżości Kajetan nie sterowany, społeczny z nowymi pomysłami, idzie Nowe, fajnie że jest wybór!!! A Panom to już dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close