AlarmRegion

Katowice: 3-letnie dziecko zostawione w Oknie Życia! Są NOWE FAKTY! [WIDEO]

3-letnia dziewczynka w oknie życia w Katowicach. Wczoraj po godzinie 16, ojciec dziecka, pozostawił ją w oknie życia w Domu Prowincjalnym Sióstr św. Jadwigi w Katowicach-Bogucicach. Te zaalarmowały policję.

 

 

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

– Tutaj została skierowana karetka pogotowia, przewiozła dziewczynkę do szpitala na badania. Na szczęście jej zdrowiu i życiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo. O całej sytuacji została poinformowana matka dziewczynki, która była w totalnym szoku, kiedy dowiedziała się, gdzie jej córka się znalazła – mówi mł. asp. Agnieszka Żyłka, KMP w Katowicach.

Policja ustaliła, że 26-letni ojciec jest po rozwodzie z matką dziecka, ale ma prawa rodzicielskie. Wczoraj około godziny 14:30 zabrał dziewczynkę na świąteczny spacer. Po dwóch godzinach miał zostawić dziecko bez żadnych wyjaśnień w oknie życia. Teraz mężczyzna jest poszukiwany przez policję.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: SZOK! Mężczyzna zostawił 3-letnią córkę w „Oknie życia”!

Wyprzedaże 2019 wystartowały! Dlaczego zawsze szalejemy na wyprzedażach?

Dni wolne w 2020 roku. Kiedy wziąć urlop, żeby mieć długi weekend? [DNI WOLNE, FERIE, WEEKENDY]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close