SportWiadomość dnia

Katowice: Altus zdobyty! Tak wyglądały Mistrzostwa Polski w Biegu po Schodach [ZDJĘCIA]

Nie zabrakło zawodników, ani woli walki, a już na pewno – nie zabrakło schodów. Bo uczestnicy Altus Cup 2016, mieli do pokonania w niedzielę, 27 listopada aż 30 pięter biurowca Altus w Katowicach. Najlepszy okazał się …strażak – Mateusz Marunowski z Jaworzna, który 30 pięter przebiegł w czasie 2min 49 sek! Dobrze poszło także naszej ekipie. Telewizja TVS zajęła 3. miejsce w kategorii drużynowej firm! 2. i 3. miejsce w tej samej kategorii wśród pań zajęły nasze redakcyjne koleżanki – Sara Kalisz i Małgorzata Kazior. Wśród mężczyzn (kat.firmowa) 3. miejsce zajął Konrad Cichos z TVS. Do zobaczenia za rok – na jubileuszowych tym razem, bo 10. Mistrzostwach Polski w Biegu po Schodach!