AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Autobus linii C5 zablokował ruch w centrum miasta! Jak on to zrobił? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Katowice dzisiaj na chwilę stanęły. Przynajmniej centrum. Wszystko przez autobus linii nr C5. Autobus wyjeżdżał z ciasnej ulicy Plebiscytowej na Jagiellońską. Zakończyło się demontażem słupków i ogromnymi korkami!

 

Katowice: Autobus linii C5 zablokował ruch w centrum miasta! Jak on to zrobił?

Miał ułatwić dojazd do cmentarzy a tymczasem zablokował ruch w centrum Katowic. Kierowca autobusu linii C5 pomylił trasę, blokując skrzyżowanie ulicy Plebiscytowej z Jagiellońską w Katowicach.

Kierowca autobusu linii C5 pomylił trasę, blokując skrzyżowanie ulicy Plebiscytowej z Jagiellońską w Katowicach

-Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i ruchu drogowego i prewencji. Jak się okazało, kierowca autobusu przegubowego linii C5 jadąc ulicą Plebiscytową, chciał skręcić w lewo w ulicę Jagiellońską. Niestety tam utknął. Nie potrafił wykonać manewru ani do tyłu ani do przodu. Policjanci zablokowali ruch, zaczęli kierować ruchem i w międzyczasie wezwali pracowników MZUiM – relacjonuje Aneta Orman, Komenda Miejska Policji w Katowicach.

Aby „uwolnić” autobus z potrzasku, pracownicy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach musieli usunąć słupki oddzielające chodnik od jezdni

Aby „uwolnić” autobus z potrzasku, pracownicy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach musieli usunąć słupki oddzielające chodnik od jezdni. Operacja przeprowadzona została błyskawicznie, a autobus mógł jechać dalej. Jedno jest pewne – kierowca tę trasę zapamięta na długo…(Sandra Hajduk)

Katowice: Autobus linii C5 zablokował ruch w centrum miasta! Jak on to zrobił?
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Katowice: Autobus linii C5 zablokował ruch w centrum miasta! Jak on to zrobił? [ZDJĘCIA, WIDEO]”

  1. W Katowicach an 1000 lecia przygłupy urzędnicze ścigają się z jełopami z administracji. Trwa akcja ,,Każdy głupek stawia słupek”. Ludzie niszczą sobie o to samochody a różnej maści ścierwa urzędnicze i urzędniczo podobne twierdzą, że wszystko jest ok. Złe przygłupy. Dwunożne zwierzęta bez serc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close