AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Karambol i gigantyczny korek na DK 86! Zderzyło się 6 aut, są ranni!

Ogromny korek powstał po wypadku, do jakiego doszło na pograniczu Sosnowca i Katowic na DK 86. Karambol 6 samochodów miał miejsce w czwartek, 24 maja popołudniu. DK 86 w kierunku na Sosnowiec praktycznie stanęła.

 

Wypadek na DK 86 w Katowicach. Na granicy z Sosnowcem zderzyło się sześć samochodów. Niestety – są poszkodowani – 3 osoby zostały lekko ranne. Przez dłuższy czas DK 86 na Sosnowiec była niemal całkowicie zablokowana, teraz policja udrażnia dwa pasy. Wkrótce droga ma być już całkowicie przejezdna – jak mówi nam dyżurny stanowiska kierowania śląskiej drogówki – policja, która jest na miejscu czeka praktycznie już tylko na lawety, aby posprzątać rozbite samochody.

W wypadku na DK 86 zderzyło się 6 aut. Na razie nie wiadomo dokładnie w jaki sposób doszło do wypadku – ustala to policja. Policja także kierowała ruchem, wyznaczając objazd na S1. Kierowcy niestety informują, że powoduje to jedynie jeszcze większy korek ze względu na prace drogowe na S1. Policja uspokaja jednak, że czynności w miejscu wypadku na DK 86 dobiegają już końca i wkrótce ruszy rozładowywanie korka. A ten jest gigantyczny – sięga praktycznie do Murcek!

Policja nie puszcza jeszcze natomiast ruchu z autostrady A4 na DK 86 w kierunku na Sosnowiec. Tu zjazd zostanie odblokowany, kiedy korek się rozładuje.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close