AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Korek przed tunelem w stronę Sosnowca. TIR zderzył się z osobówką przed wjazdem! [ZDJĘCIA]

Wypadek przed tunelem w Katowicach. Na jezdni w stronę Sosnowca stoi TIR, który przejechał przez bariery i uderzył w osobówkę. Ruch tunelem w stronę Sosnowca jest zablokowany, tworzy się spory korek.

 

ZOBACZ NAJNOWSZE WYDANIE SILESIA FLESZ [18.09.2018]

Wypadek przed wjazdem do tunelu w Katowicach w stronę Sosnowca miał miejsce w środę, 19 września przed południem. Ciężarówka zderzyła się tu z samochodem osobowym. TIR za wylotem z tunelu w stronę centrum Katowic i Chorzowa przejechał przez bariery, wjechał na przeciwległą jezdnię i tu uderzył w samochód osobowy.

 

Wypadek przed tunelem w Katowicach. Na jezdni w stronę Sosnowca stoi TIR, który przejechał przez bariery i uderzył w osobówkę (fot.katowice24.info)
Wypadek przed tunelem w Katowicach. Na jezdni w stronę Sosnowca stoi TIR, który przejechał przez bariery i uderzył w osobówkę (fot.katowice24.info)

Zderzenie przed tunelem w Katowicach spowodowało spore utrudnienia w ruchu. Ruch samochodów stronę Sosnowca jest zablokowany. W stronę Chorzowa natomiast odbywa się tylko jednym pasem. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych, ani jak długo potrwa usuwanie skutków wypadku.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.katowice24.info

(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close