Region

Parkingi w Gliwicach: więcej miejsc w strefie parkowania

Dobiegł końca remont miejsc parkingowych u zbiegu ulic Dworcowej i Dolnych Wałów w Gliwicach. W sumie po trwających około 2 miesiące pracach powstało 30 stanowisk postojowych.

 

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ: W woj.śląskim rosną i owocują banany! Wyrosły na ogródkach działkowych


Wybrukowane miejsca ze względu na ich lokalizację włączono do Strefy Płatnego Parkowania. Na tym nie koniec. Dopóki sprzyja pogoda, Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach kontynuuje również prace w ramach  tzw. remontów bieżących.

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się roboty na ulicach Sadowej i Domańskiego – zapowiada Jadwiga Jagiełło-Stiborska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich.

Prace mają ruszyć 20 września. Ulice Sadowa i Domańskiego zostaną czasowo zamknięte dla ruchu. Wykonawca zapewni jedynie dojazd do posesji. –  Ze względu na lokalny charakter ulic oraz niewielki ruchu kołowy, na czas zamknięcia nie wyznaczono objazdów –  dodaje rzecznik ZDM-u.

OGLĄDAJ TAKŻE SILESIA FLESZ [18.09.2018]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close