AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Koszmarny wypadek na DK 86 na Giszowcu. Zginęła kobieta i dziecko! [ZDJĘCIA]

Wypadek w Katowicach – Giszowcu 03.04.2016: Śmiertelny wypadek w Katowicach Giszowcu miał miejsce w niedzielę, 3 kwietnia. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu DK 86 z ulicą Górniczego Stanu. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Fiata 126p, jadąc od strony Katowic skręcał w lewo, by wjechać w ulicę Górniczego Stanu. W Malucha uderzyło wtedy jadące od Tychów BMW. Maluchem podróżowała rodzina z dwóją dzieci. 66-letnia kobieta zginęła na miejscu. Mężczyzna z dziećmi w wieku 11 i 4 lat zostali przetransportowani do szpitala.

ZDJĘCIA:  Śmiertelny wypadek w Katowicach Giszowcu. Dwie osoby zginęły w zderzeniu BMW i Fiata 126p. Nie żyje kobieta i dziecko

 

Dwie osoby zginęły w wypadku w Katowicach – Giszowcu: Niestety – mimo wysiłków lekarzy, 11-letnia dziewczynka, która po wypadku trafiła do szpitala – zmarła.

W zderzeniu Fiata i BMW w Katowicach Giszowcu uszkodzone zostały jeszcze dwa kolejne pojazdy – Citroen oraz Peugeot. Na miejscu przez kilka godzin pracowali  ratownicy medyczni, policjanci, prokurator  oraz strażacy. DK 86 w kierunku Sosnowca zablokowana była przez kilka godzin. 20-letni kierowca BMW był trzeźwy. Z wypadku wyszedł bez szwanku. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności śmiertelnego wypadku w Katowicach Giszowcu.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close