KrajRegion

Katowice: Mayday 2018 [BILETY]

Są imprezy i jest MAYDAY! To już kolejna edycja kultowej imprezy dla fanów muzyki elektronicznej! Festiwal Mayday 2018 odbędzie się 10 listopada w katowickim Spodku. Bilety na Mayday 2018 jeszcze dostępne!

 

ZOBACZ TAKŻE: SZCZEPIMY, BO MYŚLIMY

Mayday Poland to jeden z największych, cyklicznych festiwali muzyki elektronicznej na świecie. Marka sama w sobie. Ikona, ideologia i styl życia sporej rzeszy fanów i wielbicieli muzyki elektronicznej. Po raz pierwszy zorganizowany w 1991 roku w Niemczech, a w Polsce w 2000 roku. Od tego czasu odbywa się cyklicznie – zawsze w listopadzie.

Tegoroczna edycja Mayday Poland odbędzie się już po raz dziewiętnasty, tym razem pod hasłem „We Stay Different”.

10 listopada katowicki Spodek zostanie wypełniony najsoczystszą elektroniką. Przed Wami kolejna fantastyczna noc, światowej sławy DJ-e oraz dużo, dużo Techno! Bądźcie gotowi na niezapomniane przeżycia i do zobaczenia w katowickim Spodku!

Katowice: Mayday 2018 [BILETY] (fot.empikbilety.pl)
Katowice: Mayday 2018 [BILETY] (fot.empikbilety.pl)

Wstęp na Mayday 2018 od 16 roku życia!

Festiwal Mayday 2018 – bilety już dostępne! Do zobaczenia 10 listopada w katowickim Spodku!

(źr: empikbilety.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close