AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Nie uwierzycie, że to jedno i to samo miejsce! [ZDJĘCIA] Tak zmieniła się PORCELANA

Zdjęcie zostały zrobione w listopadzie 2015 roku. Natomiast już pod koniec stycznia 2016 roku nastąpiła przeprowadzka Netizens. Siedziba mieści się przy ulicy Porcelanowej 23, budynek A4. To dwa piętra o powierzchni około 800 mkw. Stare wnętrza zyskały nowy wygląd, ale został zachowany charakter tego wyjątkowego miejsca.  Wyrazem przywiązania do tradycji, czy śląskości są między innymi nazwy poszczególnych pomieszczeń w firmie, które nawiązują do górniczej przeszłości regionu. Na przykład Wilson i Luiza to salki konferencyjne, holding – biuro prezesa, wyrobisko – miejsca pracy programistów, a cechownia – miejsce spotkań pracowników.

 

Autorem projektu biura Netizens jest gliwicka pracownia projektowa DNA Works. Zaprojektowane wnętrza w Fabryce Porcelany zostały docenione nie tylko przez samych pracowników, ale również fachowców. W konkursie Eurobuild Awards 2016 w Architekturze w kategorii "Aranżacja miejsca pracy" trzecie miejsce przypadło właśnie siedzibie Netizens. Netizens to interaktywny dom produkcyjny, który jest dostawcą rozwiązań technologicznych dla agencji interaktywnych, startupów oraz klientów, którzy stawiają na innowacje w marketingu.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close