KrajRegion

Katowice: „Ostatni taniec” w Spodku. W ringu Jonak, Wach, Parzęczewski [BILETY]

MB Boxing Night powraca! Wach, Parzęczewski i Jonak zaczarują Spodek! MB Boxing Night powraca z „Ostatnim Tańcem„! Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka organizuje kolejne pięściarskie wydarzenie, które już 6 kwietnia odbędzie się w katowickim Spodku. W głównych walkach wystąpią, m.in. Mariusz Wach (33-4, 17 KO), Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO), Damian Jonak (41-0-1, 21 KO). MB Boxing Night bilety na galę w Katowicach już w sprzedaży. 

 

Wydarzenia organizowane przez grupę MB Promotions zawsze łączą wielką dawkę sportowych emocji z niesamowitymi wrażeniami poza ringowymi. 6 kwietnia poziom z pewnością zostanie utrzymany, a tytuł „Ostatni Taniec” – nawiązujący do wielkiego mistrza Tomasza Adamka – zapowiada konfrontacje, które na stałe zapiszą się złotymi zgłoskami w historii polskiego boksu. Kolejne zawodowe pojedynki w Spodku stoczą, m.in. Mariusz Wach, Robert Parzęczewski czy Damian Jonak, którzy po ponad sześciu latach znowu pięściarską rywalizacją zaczarują katowicką arenę.

Czołowy polski ciężki cały czas pozostaje w grze o najwyższe cele. Mariusz Wach pragnie powrócić na zwycięską ścieżkę mocnym uderzeniem, a walka podczas gali „Ostatni Taniec” ma tylko potwierdzić jego mistrzowskie aspiracje.

Czternaście wygranych walk z rzędu? To nadal za mało dla Roberta Parzęczewskiego! Pięściarz z Częstochowy każdą kolejną zawodową walką udowadnia, że należy do ścisłej czołówki światowych rankingów. Konfrontacja podczas MB Boxing Night z pewnością do łatwych należeć nie będzie, ale jeśli popularny „Arab” myśli o najwyższych celach, to właśnie takie boje muszą kształtować jego mistrzowski charakter.

W Spodku nie mogło zabraknąć Damiana Jonaka, który podczas ostatniej gali MB Boxing Night z powodu kontuzji nie mógł zaprezentować swoich umiejętności w ringu. Apetyt na kolejne wygrane nie pozwala jednak na długo popaść w zapomnienie. Pięściarz z Tarnowskich Gór w katowickim Spodku chce udowodnić, że w sportowym życiu najlepsze jeszcze przed nim.

Andrew Robinson powróci do ringu po porażce z niepokonanym wtedy Markiem Heffronem. Wcześniej na swoim koncie zapisał serię trzech wygranych z rzędu. Do Polski przybędzie z wielkimi nadziejami na sprawienie wielkiej niespodzianki na terenie rywala i głodny kolejnego triumfu.

Damian Wrzesiński zmierzy się z Kamilem Młodzińskim. Stawką pojedynku jest pas Mistrza Polski w kategorii superlekkiej.

W katowickim Spodku dojdzie również do zamknięcia trylogii pomiędzy Mateuszem Rzadkoszem, a Tomaszem Gromadzkim. Obaj pięściarze znają się doskonale – mierzyli się już dwukrotnie, znają swoje słabe i mocne strony. Za pierwszym razem podczas gali Tymex Boxing Promotion stawiali swoje pierwsze kroki w zawodowym boksie, a walka po sześciu rundach zakończyła się większościowym remisem. W drugiej konfrontacji podczas Polsat Boxing Night, wydarzenia organizowanego przez MB Promotions, zdecydowanie lepszy okazał się Rzadkosz, który zwyciężył przed czasem w piątej rundzie pojedynku.

Nikodem Jeżewski konsekwentnie buduje swoją pozycję w kategorii junior ciężkiej. Utalentowany 27-latek w zeszłym, niezwykle intensywnym roku zapisał w rekordzie aż cztery wygrane walki. Na gali „Ostatni Taniec” nikt nie może liczyć na taryfę ulgową i podobnie jest również w przypadku kolejnego polskiego pięściarza w karcie walk. Jeżewski zmierzy się z Shawndellem Terellem Wintersem. Amerykanin do tej pory zapisał w swoim rekordzie jedenaście wygranych pojedynków, z których aż dziesięć zakończył przed ostatnim gongiem! Winters ma za sobą intensywne miesiące. W drugiej połowie 2018 roku pokonał trzech rywali i na fali zwycięstw przyjedzie do Katowic, aby zatrzymać kolejnego, głodnego sukcesów prospekta.

Aktualna karta walk MB Boxing Night:”Ostatni Taniec”

  • Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) vs Dmitrii Chudinov (21-4-2, 13 KO)
  • Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)
  • Mariusz Wach (33-4, 17 KO) vs Martin Bakole Ilunga (11-1, 8 KO)

  • Nikodem Jeżewski (16-0-1, 9 KO) vs Shawndell Terell Winters (11-1, 10 KO)
  • Damian Wrzesiński (16-1-2, 5 KO) vs Kamil Młodziński (11-2-4, 6 KO)
  • Mateusz Rzadkosz (9-0-1, 3 KO) vs Tomasz Gromadzki (9-1-1, 3 KO)

 

BILETY NA GALĘ ZNAJDZIECIE PONIŻEJ:

https://sklep.ebilet.pl/6473924464345096

 

źr. ebilet

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close