AlarmRegion

Katowice: Pobity 4-miesięczny chłopiec w szpitalu. Rodzice zatrzymani!

Do jednego z katowickich szpitali zgłosili się rodzice z pobitym 4-miesięcznym chłopcem. Lekarze wezwali policję.

 

Znamy miejsce, skąd odleciało całe województwo śląskie! TOP 5 Silesia Flesz zaprasza na mega-ODLOT!

Do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach trafił czteromiesięczny chłopiec, który mógł być maltretowany przez rodziców.

 

-Czteromiesięczny chłopczyk przyjechał do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka z rodzicami. W trakcie badań badań lekarz nabrał podejrzeń, że dziecko mogło być maltretowane. O sprawie została powiadomiona policja, a dziecko trafiło na oddział chirurgii. Jego stan jest niezagrażający życiu – mówi nam Wojciech Gumułka, rzecznik prasowy GCZD w Katowicach.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć podejrzenia lekarzy wzbudziły starsze złamania u dziecka. Aktualnie sprawę bada Prokuratura Rejonowa Katowice Północ, która potwierdza, że zostało wszczęte śledztwo i zatrzymano dwie osoby. Nikomu nie postawiono zarzutów. Więcej na temat sprawy ma być wiadomo w poniedziałek.

Nie mamy na razie zbyt wielu informacji, gdyż policja ze względu na dobro śledztwa oraz „delikatną materię” nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów.

Wiadomo, że do jednego z katowickich szpitali zgłosili się rodzice z 4-miesięcznym, posiniaczonym chłopcem. Lekarze wezwali policję, gdyż uznali, że doszło do pobicia.

Jak podaje sierż. sztab. Maciej Bajerski z KMP w Katowicach, funkcjonariusze zatrzymali rodziców chłopca. Nie wiemy w jakim stanie jest dziecko, jakie ma obrażenia. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa Katowice-Północ.

Więcej informacji wkrótce.

m-ps

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close