Region

Katowice: Pogorzelcy potrzebują pomocy [WIDEO]

Trwa zbiórka rzeczy dla rodzin, które ucierpiały w pożarze domu w dzielnicy Murcki w Katowicach. Doszło do niego w Wielką Sobotę. W wyniku pożaru dom, w którym mieszkały cztery rodziny, spłonął i nie nadaje się do zamieszkania. Do akcji organizowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu włączył się Urząd Miasta w Katowicach.

Zobacz także: gala 95-lecia Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości coraz bliżej

Zabrze: Gala 95-lecia Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach coraz bliżej!

Zbieramy przede wszystkim pościel, obuwie, ubranka dla dzieci. Jest to trójka dzieci – dwie dziewczynki w wieku 10 i 11 lat, chłopiec 9-cio letni. Są to dwie rodziny. Potrzebne są oczywiście materiały remontowe, ale też bony do sklepów, które tego typu przedmioty zapewniają – mówi Agnieszka Lis, Urząd Miasta Katowice.

Przedmioty dla pogorzelców można dostarczać do piątku do referatu pełnomocnika prezydenta ds. organizacji pozarządowych przy ul. Rynek 1, w pokoju 808.

(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close