AlarmRegion

Katowice: Policja zatrzymywała kierowców i …zapraszała do karawanu!

Kierowcy w Katowicach przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zatrzymujący ich patrol drogówki …zapraszał do karawanu!

 

Zatrzymany i zaskoczony. Bo zamiast mandatu miał do wykonania zadanie. -Do takich drastycznych przypadków, to ludzie się z ulicy nie nadadzą …ciężkie zadanie, zwłaszcza po ciężkich przeżyciach – mówił jeden z uczestników specjalnej, policyjnej akcji w Katowicach Czesław Bizański, mieszkaniec Katowic.

Kierowcy zatrzymywani dzisiaj przez katowicką drogówkę, mogli przejść błyskawiczny kurs udzielania pierwszej pomocy

Kierowcy zatrzymani w czwartek, 21 września do kontroli w Katowicach przy ul Kościuszki mieli do wyboru zapoznanie się z pracą załogi karetki pogotowia, wozu straży pożarnej lub karawanu. Wszystko z okazji Europejskiego Dnia bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. -Zwracamy uwagę na wszystkie przekroczenia. Mamy do dyspozycji miernik prędkości, urządzenie do badania stanu trzeźwości, patrzymy czy kierowcy korzystają ze świateł i pasów, reagujemy na wszystkie wykroczenia – mówi st. asp. Jacek Prokop, KMP Katowice.

Katowicka drogówka zorganizowała specjalną akcję z okazji Europejskiego Dnia bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach

Mimo różnych akcji policji, również w dniu bez ofiar śmiertelnych, na śląskich drogach ginęli ludzie. W wypadku w Ustroniu zginęła obywatelka Holandii, w Wojkowicach Kościelnych w zderzeniu dwóch osobówek i autobusu, zginął pasażer Audi…(Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close