KrajRegion

Katowice: Rodzinna tragedia na Osiedlu Tysiąclecia. Pod blokiem znaleziono ciało 27-latka, w mieszkaniu zaś – zwłoki jego matki

Tragedia na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. 27-letni mężczyzna najprawdopodobniej najpierw zabił swoją 69-letnią matkę, a następnie wyskoczył z okna na 18 piętrze. Mężczyzna zginął na miejscu.

 

-Zwłoki zostały zabezpieczone przez prokuratora. Przeprowadzono szczegółowe oględziny, zaplanowano sekcję zwłok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z tzw. samobójstwem rozszerzonym. Sekcje zwłok zostały zaplanowane na poniedziałek na godzinę 9 rano w Zakładzie Medycyny Sądowej w Katowicach – mówi Aneta Paciorek, Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód.

Sąsiedzi nie chcieli dziś rozmawiać przed kamerą. Poza nią mówili jednak że to spokojna rodzina i nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz wyjaśniają co tak naprawdę wydarzyło w mieszkaniu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Katowicach pod nadzorem prokuratora.
(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close