AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Wielka ewakuacja i maile z pogróżkami! Kolejny alarm bombowy w Katowicach!

[Aktualizacja godz. 14.35] W Siemianowicach Śląskich maile o bombie postawiły także służby na równe nogi. Alarm bombowy ogłoszono min. w sądzie. Alarmy bombowe także w Pszczynie. Tutaj sprawdzano, czy bomba nie została podłożona w Starostwie Powiatowym, sądzie oraz urzędzie skarbowym. Także instytucje w Tarnowskich Górach dostały pogróżki o bombie – sprawdzane są min. pomieszczenia urzędu Skarbowego.

 

 

[Aktualizacja godz. 14.05] Alarmy bombowe i ewakuacje oraz przeszukania pomieszczeń przez policję, poszukujących bomby – także w Częstochowie, Myszkowie i Koziegłowach. W tych ostatnich maila z pogróżkami o podłożonym ładunku wybuchowym dostał Urząd Gminy. Ewakuacje i alarmy bombowe ogłoszono także w kilku urzędach i instytucjach w Rudzie Śląskiej i Bytomiu.

 

 

[Aktualizacja godz. 13.15] Z najnowszych informacji wynika, że alarmy bombowe i ewakuacje ogłoszono także w kilku instytucjach w Tychach. Tutaj policjanci przeszukują pomieszczenia – po informacji o podłożonej bombie – między innymi w prokuraturze, Urzędzie Skarbowym i Urzędzie Celnym.

 

 

[Aktualizacja godz. 13.05] Podobne alarmy bombowe ogłoszono także w Gliwicach  – tu ewakuowano kilkaset osób między innymi z Urzędu Miasta przy ulicy Konstytucji oraz z Sądu Okręgowego przy ulicy Kościuszki.

 

 

Alarm bombowy w Katowicach 08.06.2016: Izba Skarbowa, Izba Obrachunkowa, Izba Celna, a także sądy – to tylko niektóre instytucje w których w środę, 8 czerwca ogłoszono alarm bombowy. Alarm bombowy w Katowicach ogłoszono po tym, jak do kilku instytucji na terenie miasta dotarły maile z pogróżkami, dotyczącymi ukrytego ładunku wybuchowego. W sumie w całych Katowicach w związku z alarmem bombowym ewakuowano ponad 300 osób. Wszystko wskazuje na to, że żadnej bomby nie ma, a maile są dziełem nieuchwytnego jak na razie dowcipnisia. To już kolejny tego typu alarm bombowy, który na równe nogi stawia służby w całym mieście.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close