RegionSilesia Informacje

Katowice: wjechał do tunelu mając na liczniku ponad 140 km/h! Tego się nie spodziewał

Kolejne zatrzymania z udziałem grupy Speed na śląskich drogach. O ich skuteczności przekonał się kierowca, który wjechał do katowickiego tunelu z prędkością ponad 140 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

TOP 5 Silesia Flesz radzi, jak stracić fortunę i jak zrobić oborę w Obornikach?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Tym razem w Katowicach, w ciągu zaledwie kilkunastu minut, policjanci ze specgrupy SPEED zatrzymali aż dwóch kierujących. Na ul. Chorzowskiej mundurowi zauważyli, jak jadące przed nimi audi A4 przejechało na czerwonym świetle. 30-letni świętochłowiczanin został ukarany 300 złotowym mandatem, a na jego konto wpłynęło 6 punktów karnych. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy.

Kilkanaście minut później, wjeżdżając do tunelu pod katowickim rondem, uwagę policjantów zwrócił kierowca peugeota, który jechał z nadmierną prędkością. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h, kierowca rozwinął ponad dwukrotnie większą szybkość. 37-latek z Tarnowskich Gór również pożegnał się z prawem jazdy, otrzymał 500 złotowy mandat, a jego konto wzbogaciło się aż o 10 punktów karnych.
PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To już jest koniec. Ostatnia tona węgla wyjechała z kopalni Bobrek-Piekary [WIDEO]

Rekordowy pociąg zmierza na Śląsk! Z Chin jedzie skład o długości KILOMETRA!

Coraz więcej przypadków zachorowań na grypę w województwie śląskim

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close