AlarmRegion

Katowice: Wypadek na skrzyżowaniu Sokolskiej i Chorzowskiej. Są ranni. Ogromny korek na DTŚ w stronę centrum

Ogromny korek tworzy się na DTŚ po wypadku, do jakiego doszło w czwartek (8.11) rano, na skrzyżowaniu Chorzowskiej i Sokolskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe i dostawczak.

 

Akcja #niePiSzęsię i choinki za gazety, czyli najnowsze wydanie TOP 5 NEWSÓW SILESIA FLESZ

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu Sokolskiej i Chorzowskiej w Katowicach, na wysokości ING. Zderzyły się dwa samochody osobowe oraz samochód dostawczy. To auta jadące od Placu Wolności i od Chorzowa w stronę Ronda.

Jak przekazał nam kom. Marcin Budzich z katowickiej policji, ranne w wypadku zostały dwie osoby, są przytomne, nie ma informacji aby żuciu którejś z nich zagrażało niebezpieczeństwo. Na miejscu jest karetka, policja i straż pożarna.

Trwa usuwanie skutków wypadku, tworzy się korek. W stronę Sosnowca ruch puszczany przez pewien czas był tylko bocznym pasem pod biurowcem Chorzowska 50. Zator wkrótce – jak podaje policja – powinien zacząć się rozładowywać.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close