AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Zwyrodnialec chciał zgwałcić niewidomego psa! Odrażające WIDEO nagrała kamera!

Coś takiego nie mieści się w głowie! Zwyrodnialec – prawdopodobnie pijany lub pod wpływem środków odurzających – chciał na jednej z prywatnych posesji w Katowicach zgwałcić niewidomego psa! Wszystko co zrobił, nagrała kamera, a wideo trafiło do sieci. Właścicielka psa szuka zwyrodnialca na własną rękę.

 

Zobacz koniecznie najnowsze wydanie TOP 5 NEWSÓW TYGODNIA SILESIA FLESZ 01-07.10.2018


Koszmar rozegrał się na podwórku jednej z prywatnych posesji w Katowicach – Janowie w nocy z 6 na 7 października. Na podwórko wtargnął młody – jak przypuszczają właściciele psa – pijany lub pod wpływem środków psychoaktywnych mężczyzna. Zaczął gonić jednego z psów – niewidomego owczarka niemieckiego.

Kiedy go złapał – okazało się, co chciał z nim zrobić. Zwyrodnialec zamierzał najprawdopodobniej zgwałcić niewidomego psa! Właścicielka psa, która mężczyznę w końcu przegoniła z posesji w wypowiedzi dla SuperExpressu podejrzewa, że mężczyzna mógł być pijany, i tylko dzięki temu psiakowi udało się oswobodzić i uniknąć gwałtu. A to, że mężczyzna chciał w Katowicach zgwałcić niewidomego psa – świetnie zdaniem właścicielki czworonoga – widać na wideo z domowego monitoringu.

Kobieta przegoniła razem ze swoim chłopakiem zwyrodnialca z podwórka. Kiedy następnego dnia przejrzeli razem monitoring i zobaczyli, jak zwyrodnialec chce zgwałcić niewidomego psa – natychmiast zaalarmowali policję. -Mam nadzieję, że zboczeńca uda się szybko namierzyć, bo na naszym podwórku zgubił swój telefon komórkowy, który przekazaliśmy policji – mówi nam właściciela psa.

Na razie policja zboczeńca nie namierzyła, ale kobieta za wygraną nie daje i opublikowała nagranie w sieci prosząc o pomoc w namierzeniu zboczeńca, który chciał zgwałcić jej niewidomego psa. Wideo natychmiast trafiło na wiele fanpage’ów. Być ktoś na wideo rozpozna mężczyznę, który usiłował zgwałcić niewidomego psa. Właściciele czworonoga proszą o kontakt takich osób z policją.

Sam pies miał szczęście – wyrwał się zboczeńcowi i nic złego mu się ostatecznie nie stało. –Byliśmy z psem u weterynarza i ten potwierdził, że nie został zgwałcony – mówi portalowi www.tvs.pl właścicielka napadniętego psa.

(WZ/MP)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close