KrajRegionSport

Reprezentacja Polski w Katowicach: Chcemy dać kibicom jak najwięcej radości! [WIDEO]

Pierwszy trening już za nimi. Reprezentacja Polski w Katowicach przygotowuje się do meczu z Portugalią, który w czwartek zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim. Na pytanie czego można od nich oczekiwać – odpowiadają krótko.

 

Zobacz koniecznie najnowsze wydanie TOP 5 NEWSÓW TYGODNIA SILESIA FLESZ 01-07.10.2018

-Wymagam od siebie wysokiej dyspozycji i zwycięstw, bo po to się wychodzi na boisko, żeby wygrywać mecze i dobrze grać. Tego oczekują od siebie i kolegów na boisku żeby wyjść, zagrać fajne dwa mecze z wymagającymi rywalami. Trzeba się do tych meczów po prostu bardzo dobrze przygotować – podkreśla Kamil Glik.

-Ja myślę podobnie. Ważne w tym wszystkim żeby było widać progres, pomysł na grę, jakość w wykonaniu. Myślę, że takie małe punkty też są bardzo istotne w tym. Plus dobre wyniki i to, co najważniejsze czyli sprawienie jak najwięcej radości naszym kibicom i zwycięstwo – mówi Łukasz Fabiański, bramkarz.

Przypomnijmy, że mecze reprezentacji odbędą się w najbliższy czwartek – z Portugalią, a także w niedzielę, kiedy Polska zagra z Włochami. Z myślą o kibicach KZK GOP w tych dniach wprowadzi dodatkową komunikację, która ma pomóc kibicom dostać się na stadion.

Zobaczcie również: Najlepsi drwale zmierzyli się w konkursie w Katowicach

-Uruchomione zostaną dwie specjalne linie tramwajowe oznaczone jako S2 i 0, będą one kursować od Placu Wolności oraz od Pętli Słonecznej do stadionu w Chorzowie. Dodatkowo na części linii autobusowych obowiązywać będzie dodatkowa obsługa przystanków. Natomiast dla części linii autobusowych przewidziano również dodatkowe kursy – mówi Anna Koteras, KZK GOP.

W tych dniach od godziny 9.00 do 1.00 w nocy posiadacze biletów lub akredytacji na mecz będą mogli podróżować autobusami i tramwajami za darmo. Bezpłatne przejazdy oraz dodatkowe pociągi w tych dniach przygotowały także Koleje Śląskie.
(Sandra Hajduk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close