RegionWiadomość dnia

Kibole Ruchu, którzy zmasakrowali maczetą 17-latka związanego z Górnikiem złapani! [WIDEO]

Pseudokibice Ruchu Chorzów, którzy zaatakowali w Świętochłowicach 17-letniego chłopaka maczetą i pałkami teleskopowymi są już w rękach policji. 17-latek trafił z ranami głowy do szpitala, jego stan jest ciężki. Do zdarzenia doszło na placu Słowiańskim, w dzielnicy Lipiny.

 

 

Szok i niedowierzanie! Ludzie walczą ze szczurami o ubikację! Zobaczcie w TOP 5 Silesia Flesz!

– Oficer dyżurny tutejszej jednostki otrzymał zgłoszenie w sobotę, około godziny 22, że najprawdopodobniej doszło do bójki pomiędzy kibicami dwóch zwaśnionych drużyn – mówi sierż. Paulina Wierzbowska, Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach.

Kibole Ruchu, którzy zmasakrowali maczetą 17-latka związanego z Górnikiem złapani! (fot.Paweł Jędrusik)
Kibole Ruchu, którzy zmasakrowali maczetą 17-latka związanego z Górnikiem złapani! (fot.Paweł Jędrusik)

 

Według nieoficjalnych informacji, pokrzywdzony 17-latek jest związany z Górnikiem Zabrze. Policja zatrzymała już w tej sprawie trzech mężczyzn, którzy są podejrzewani o udział w napaści. Są w wieku od 18 do 20 lat.

Dzisiaj wszyscy zostali dowiezieni do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. W momencie doprowadzenia dwóch z nich miało na sobie koszulki z napisem „Omerta” i herbami Ruchu Chorzów i Elany Toruń, których kibice się przyjaźnią. Był tam też obraźliwy w stosunku do policji skrót CHWDP. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Chorzowie.

autor: Paweł Jędrusik
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close