KrajRegion

Kiedy do szkół wrócą ósmoklasiści i maturzyści? Minister zdrowia podał termin

Powrót ósmoklasistów i maturzystów do szkół na początku marca się nie wydarzy, natomiast w marcu wydarzyć się może. To zależy, od szczytu trzeciej fali pandemii – powiedział w rozmowie z Radiem ZET minister zdrowia Adam Niedzielski.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Minister zdrowia w rozmowie z Radiem ZET wypowiedział się m.in. na temat ewentualnego powrotu uczniów, a przynajmniej ósmoklasistów czy maturzystów, do nauczania stacjonarnego.

Od początku marca to na pewno się nie wydarzy, natomiast w marcu wydarzyć się może, bo zadajemy sobie pytanie, gdzie będzie szczyt tej trzeciej fali – powiedział Niedzielski. –  Możemy kreślić czarne scenariusze, ale są też scenariusze bardziej optymistyczne, które mówią, że szczyty tej trzeciej fali będą na średniotygodniowym poziomie zachorowań rzędu 10 tysięcy, co wydaje się, […] nie jest problemem dla wydolności systemu opieki zdrowotnej – dodał minister.

Źródło: Radio ZET

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: W woj.śląskim w trasę ruszają mobilne punkty szczepień. Będzie ich 11 [WIDEO]

Kobieta usiadła na torach. Maszynista pociągu, który ją przejechał dostał wyrok!

W Mikołowie na stacji benzynowej mieszka koza! Pan Janusz uratował ją przed zjedzeniem!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close