KrajRegion

Kierowca śmiertelnie potrącił rowerzystę. Wrócił po urwane lusterko i uciekł [WIDEO]

Wstrząsające wideo opublikowała policja z Tarnowskich Gór kilka miesięcy po wypadku, do jakiego doszło na DK78. Kierowca samochodu dostawczego potrącił 66- latka, który po kilku miesiącach zmarł. Za zgodą prokuratury publikujemy nagranie ze zdarzenia.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do zdarzenia doszło 2 czerwca 2020 r. około 16.55 na ulicy Gliwickiej w Czekanowie.

Na nagraniu można zauważyć, jak kierowca białego samochodu dostawczego, jadąc drogą krajową numer 78 z Szałszy w kierunku Tarnowskich Gór, potrącił rowerzystę, który wpadł do rowu. Kierowca busa zatrzymał się, pobiegł na miejsce zdarzenia, z którego prawdopodobnie zabrał urwane lusterko od samochodu i odjechał, nie udzielając pomocy poszkodowanemu mieszkańcowi Świętoszowic. W październiku 2020 roku, po pobytach w szpitalach, 66-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

SZOK! Kierowca potrącił rowerzystę. Zatrzymał samochód, wrócił po urwane lusterko i odjechał [WIDEO] (fot. KMP Tarnowskie Góry)
Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy tego zdarzenia. Prosimy o kontakt osoby, które widziały to zdarzenie, dysponują zapisem z kamery samochodowej lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy zdarzenia i identyfikacji pojazdu.

SZOK! Kierowca potrącił rowerzystę. Zatrzymał samochód, wrócił po urwane lusterko i odjechał [WIDEO] (fot. KMP Tarnowskie Góry)
Z policjantami prowadzącymi sprawę można skontaktować się osobiście lub telefonicznie. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach mieści się przy ul. Bytomskiej 6, Wydział Kryminalny, pokój 304, tel. 47 85 34 382. Telefon do dyżurnego jednostki 47 85 34 255 czynny całą dobę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ze Śląska do Małopolski nie na wycieczkę, a do fryzjera i kosmetyczki. Tak rodzą się koronawirusowe absurdy [WIDEO]

Już nie tylko Face2Face w Rybniku. Impreza na 60 osób w Jaworznie. Policja tez wpadła na melanż [WIDEO]

Wszedł na Jasną Górę bez maseczki i pobił pracownika Straży Jasnogórskiej [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close