Kategoria

Zatrzymanie właściciela klubu Face2Face w Rybniku niezasadne. Jest wyrok sądu

Zostało mi odebrane konstytucyjne prawo do wolności – mówił dzisiaj podczas konferencji prasowej Marcin Koza , właściciel rybnickiego klubu Face2Face.

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

To w tym klubie pod koniec stycznia tego roku, mimo rządowych obostrzeń, odbyła się impreza na kilkaset osób. Kilka dni później policja zatrzymała mężczyznę.

Sąd uznał zasadność zarzutów postawionych przez mojego obrońcę. Moje zatrzymanie na komisariacie w momencie gdy zanosiłem dowody przeciwko nielegalnemu wejściu policji i napaści na naszych gości, wtedy właśnie zostałem zatrzymany, było po prostu nielegalne i w pełni niezasadne – mówi Marcin Koza, klub Face2Face.

– Będziemy dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia od skarbu państwa. Dołożymy również wszelkich starań by wobec dowódcy tej akcji zostały wyciągnięte największe możliwie konsekwencje dyscyplinarne – mówi Sandra Konieczny, klub Face2Face.

Dzisiaj właściciele klubu poinformowali także, że w najbliższym czasie odbędzie się rozprawa związana z nałożonym na właścicieli zakazem otwarcia klubu.

Autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ze Śląska do Małopolski nie na wycieczkę, a do fryzjera i kosmetyczki. Tak rodzą się koronawirusowe absurdy [WIDEO]

Już nie tylko Face2Face w Rybniku. Impreza na 60 osób w Jaworznie. Policja tez wpadła na melanż [WIDEO]

Wszedł na Jasną Górę bez maseczki i pobił pracownika Straży Jasnogórskiej [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close