AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Kierowca ze Śląska zasłabł za kierownicą i wjechał samochodem na torowisko! [ZDJĘCIA]

W miejscowości Jawiszowice na przejeździe kolejowym,  56-letni mieszkaniec Śląska, jadący Daewoo Nubirą, zasłabł za kierownicą i wjechał na torowisko, gdzie jego samochód został unieruchomiony. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, nadjeżdżający pociąg został zatrzymany i nie doszło do tragedii.

 

Policjanci, którzy natychmiast podjęli interwencję, kilkaset metrów wcześniej dali sygnał maszyniście pociągu towarowego relacji Oświęcim – Czechowice-Dziedzice i skład w porę został zatrzymany. W międzyczasie z torowiska ewakuowano kierowcę oraz pasażerkę samochodu, która doznała urazu nogi. Szybka reakcja mundurowych być może pozwoliła uniknąć tragedii. Obydwie osoby zostały przewiezione przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Strażacy usunęli pojazd z torowiska. Aktualnie w miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close