AlarmRegionWiadomość dnia

„Kierowniku, poratuj złotóweczką”. Po czym o mało go nie udusili przy DTŚ!

Zaczęło się od dość częstego „nie dałoby rady poratować złotóweczką?” a skończyło na pobiciu i duszeniu! Gliwiccy policjanci szukają bandziorów, którzy dla złotówki o mało nie udusili 22-latka! Wszystko działo się tuż przy Drogowej Trasie Średnicowej.

 

 

Mówimy głośne NIE!!! teleporadom! Wszyscy mają już dość! TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!


III Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi czynności sprawdzające, dotyczące rozboju dokonanego 14 września br. w Gliwicach na ul. Zwycięstwa, przy wiadukcie DTŚ. Czterech nieustalonych mężczyzn zaczepiło 22-letniego gliwiczanina pod pretekstem „dołożenia złotówki”. Następnie sprawcy doprowadzili pokrzywdzonego do stanu bezbronności. Ofiara została uderzona, m.in. głową w twarz i duszona. Napadniętemu ukradziono telefon komórkowy marki Xiaomi RedMi 7 wartości 350 zł.

 

ZDJĘCIA POSZUKIWANYCH BANDYTÓW ZNAJDZIECIE TUTAJ

 

W toku postępowania ustalono, że podejrzani o opisane przestępstwo zostali zarejestrowani przez monitoring. Publikujemy wizerunki czerech nieznanych mężczyzn z prośbą o powiadomienie, choćby anonimowe, kto znajduje się na zdjęciach. Internauci, którzy podejrzewają, kogo utrwaliły kamery, mogą kontaktować się bezpośrednio z referentem sprawy, asp. sztab. Andrzejem Siwoniem, tel. 47 85 90 330, e-mail: andrzej.siwon@gliwice.ka.policja.gov.pl. Można informację przesłać drogą anonimową za pośrednictwem skrzynki – „powiadom nas” lub listownie.

Gliwiccy policjanci zapewniają, że „wszystkie osoby informujące pozostaną anonimowe, nie będą w żaden sposób niepokojone ani dopytywane„. -Jeśli wiemy lub podejrzewamy, kto jest na zdjęciach, nie pozostawiajmy tej wiedzy dla siebie. Nie możemy pozwolić, aby sprawcy rozboju pozostali bezkarni – apelują policjanci z KMP Gliwice.

 

źródło: KMP Gliwice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Jest nowa lista żółtych i czerwonych stref. W sumie 21 powiatów

Polska będzie miała aż trzy nowe wyspy! Wybrano dla nich nazwy

Wjechał w łosia. Motocyklista zginął na miejscu. Jego córka jest w ciężkim stanie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close