AlarmRegion

Śląskie: Wszedł do mieszkania i okradł poruszającego się na wózku seniora! Rozpoznajesz go? [PORTRET PAMIĘCIOWY]

Mężczyzna podając się za pracownika wodociągów dostał się do mieszkania 74-letniego seniora poruszającego się na wózku inwalidzkim. Wykorzystując jego nieuwagę skradł z mieszkania 1.280 zł i 100 euro. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy.

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Do zdarzenia doszło w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej, około godziny 14.00. Nieustalony na chwilę obecną sprawca podając się za pracownika wodociągów dostał się do mieszkania 74-letniego seniora poruszającego się wózkiem inwalidzkim.

Twierdził że w piwnicy bloku trwa naprawa kanalizacji. Poprosił o pójście do kuchni, odkręcenie wody i obserwowanie kranu. W międzyczasie, wykorzystując jego nieuwagę skradł z mieszkania 1.280 zł i 100 euro.

PORTRET PAMIĘCIOWY SPRAWCY ZNAJDZIESZ TUTAJ

 

Rysopis: Wiek z wyglądu 25-30 lat. Dobrze zbudowany, ok. 190 cm wzrostu, włosy krótkie koloru blond. Ubrany był w szarą wiatrówkę, pod kurtką miał założoną ciemną koszulkę polo, spodnie długie ciemne, szare buty sportowe.

Policja prosi o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 12.

Źródło: KMP Bielsko-Biała

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Jest nowa lista żółtych i czerwonych stref. W sumie 21 powiatów

Polska będzie miała aż trzy nowe wyspy! Wybrano dla nich nazwy

Wjechał w łosia. Motocyklista zginął na miejscu. Jego córka jest w ciężkim stanie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close