RegionWiadomość dnia

Kobiernice: Po wybuchu gazu zorganizowali zbiórkę, mają już 207 tys. złotych

Organizatorem zbiórki jest Anna Pawełek z Międzybrodzia Bialskiego, która już nie raz pokazała, że wie co to znaczy pomagać. Regionalna aktywistka zbiórkę utworzyła dosłownie zaraz po wybuchu, do którego doszło w domu jednorodzinnym w Kobiernicach. Celem było uzbieranie 200 tys. złotych, hojność wspomagających zaskoczyła wszystkich.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Przypomnijmy, że  do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym w Kobiernicach doszło w miniony piątek. W wyniku tragedii zginęła jedna osoba, a 5 zostało lekko rannych. Dom, w którym doszło do wybuchu nie nadaje się do zamieszkania, więc Anna Pawełek z Międzybrodzia Bialskiego zorganizowała w imieniu pokrzywdzonych zbiórkę na jednym z popularnych portali crowdfundingowych. – Wbrew komunikatom medialnym w domu tym mieszkało 9, a nie 7 osób- część budynku zamieszkiwał młody mężczyzna wraz z ojcem w starszym wieku, którzy są rodziną strażaka. Środki zebrane ze rzutki zostaną przekazane na odbudowę zniszczonego domu!czytamy w jednym z komunikatów na portalu zrzutka.pl. Hojność wspomagających akcję zaskoczyła chyba wszystkich, bo w ciągu zaledwie 3 dni uzbierano planowaną kwotę 200 tys. złotych. Jednak zbiórka trwa dalejKochani odpowiadając na Wasze pytania, na waszą prośbę cel zrzutki został zwiększony. Jak najbardziej dalej można wpłacać 2764.png Bo to przecież kropla w morzu potrzeb. – czytamy dalej. 

 

Pieniądze do puli dla pokrzywdzonych w wybuchu gazu, można dorzucić pod tym [LINKIEM]

 

źródło: www.zrzutka.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Kobiernice: Po wybuchu gazu zorganizowali zbiórkę, mają już 207 tys. złotych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close