AlarmRegion

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

Tragiczny koniec ogromnej akcji poszukiwawczej. W Rudzie Śląskiej, w trudnym terenie i trudnej, deszczowej pogodzie ponad setka policjantów i innych służb mundurowych przeczesywała okolicę, szukając zaginionego 20-latka. Niestety – poszukiwania mają tragiczny finał. Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: W sklepach znowu GODZINY DLA SENIORÓW! Nie wszyscy są tym zachwyceni

Blisko stu policjantów z Rudy Śląskiej i katowickiego Oddziału Prewencji Policji od wtorku prowadziło poszukiwania 20-latka, który nie wrócił do domu. Po wielu godzinach poszukiwań w trudnych, deszczowych warunkach w środę rano w rejonie kompleksu leśnego znaleziono ciało 20-latka. W sprawie prowadzone będzie postępowanie, mające na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek przed południem dyżurny Komisariatu Policji V otrzymał informację o zaginięciu 20-letniego mieszkańca naszego miasta. Jak ustalono, mężczyzna dzień wcześniej wyszedł do pracy. Do domu jednak nie wrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Rozpoczęto poszukiwania w których udział brało blisko stu policjantów. Byli to policjanci z Rudy Śląskiej i katowickiego Oddziału Prewencji Policji.

Z uwagi na trudne deszczowe warunki i porę nocną poszukiwania na terenie kompleksu leśnego przerwano. O świcie akcja została wznowiona. Zaraz po jej rozpoczęciu na terenie leśnym ujawniono ciało 20-latka. W sprawie prowadzone będzie postępowanie w toku którego policjanci ustalać będą szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Image by Maximilian Weber from Pixabay

źródło: KMP Ruda Śląska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Są NOWE OBOSTRZENIA w strefach żółtych i czerwonych! Zakaz wesel, szkoły zdalnie, 50% w autobusach!

Śląskie: Nowe powiaty i miasta w rozszerzonej CZERWONEJ STREFIE od 17 października!

Wojewoda śląski na kwarantannie. Jeden z pracowników biura ma koronawirus

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close