RegionWiadomość dnia

Wojewoda śląski na kwarantannie. Jeden z pracowników biura ma koronawirus

Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek od 15 października przebywa w kwarantannie domowej ze względu na potwierdzony badaniami laboratoryjnymi dodatni wynik pod kątem SARS-CoV-2 u jednego z pracowników Biura Wojewody. Zastosowana kwarantanna jest ściśle zgodna z zaleceniami służb sanitarnych i ma charakter prewencyjny.

 

 

Anty-maseczkowcy przeszli przez Katowice. Posypały się mandaty i wnioski do sądu

Wojewoda Wieczorek czuje się dobrze i pracuje zdalnie, będąc w stałym kontakcie z wszystkimi służbami. Sytuacja nie wpłynie też na funkcjonowanie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

To nie jedyny przypadek kwarantanny wśród najwyższych rangą urzędników w woj.śląskim. COVID-19 potwierdzono testami u Izabeli Domogały – członkini zarządu woj.śląskiego.

-Pani Izabela Domogała w Zarządzie Województwa odpowiada za służbę zdrowia. Mając ma względzie odpowiedzialność za sprawne realizowanie powierzonych zadań wykonała badanie na covid-19. Test wykazał wynik pozytywny. Pani Izabela Domogała czuje się dobrze. Przebywa w izolacji – czytamy w komunikacie, wydanym przez Urząd Marszałkowski w Katowicach.

[Komunikat Urzędu Marszałkowskiego]✅ Pani Izabela Domogała w Zarządzie Województwa odpowiada za służbę zdrowia. Mając…

Opublikowany przez Śląskie. Pozytywna energia Środa, 14 października 2020

Sytuacja nie wpływa na funkcjonowanie Zarządu Województwa. Od wielu miesięcy posiedzenia Zarządu odbywają się w sposób zdalny. Spotkania bezpośrednie ograniczane są do minimum. Wszystkie zadania są realizowane na bieżąco. Kompetencje pani Izabeli Domagały zostały podzielone w ramach Zarządu.

-Pani Izabeli Domogale, w imieniu własnym i całego Zarządu, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. Wszystkim mieszkańcom województwa przypominam o noszeniu maseczek, dystansie społecznym i dezynfekcji. Troszczymy się o siebie i drugiego człowieka napisał marszałek Jakub Chełstowski

 

źródło: Śląski Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski w Katowicach

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Lekarze o słowach Sasina: To dla nas policzek! Jest reakcja Śląskiej Izby Lekarskiej

Naukowcy badają odporność mieszkańców Śląska i Zagłębia na koronawirusa

Coraz więcej wody w śląskich rzekach! Pod Gliwicami ewakuowano zwierzęta z gospodarstw [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close