RegionWiadomość dnia

C64 czy Atari w Halo! Rybnik. Sentymentalna podróż w świat retro gier

Chcesz zagrać w kultowego Pac Mana? To nie czekaj i już dzisiaj zapisz się na spotkanie, które odbędzie się w sobotę w Punkcie Informacji Miejskiej Halo! Rybnik. Rybniczanin Damian Budnik podzieli się z chętnymi swoją retro kolekcją, a znajdują się w niej m.in. takie klasyki jak Atari.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

– Do każdego sprzętu będzie dołożony joystick, a to oznacza, że będzie można zagrać w takie gry jak: Ms. Pac-Man, Moon Patrol, Galaxian, Defender, Bomb Jack, Montezuma, Last Ninja, Knight Lore… Zobaczymy też jakie inne cuda potrafiły zdziałać zabytkowe już dzisiaj komputery! – czytamy na stronie Punktu Informacji Miejskiej Halo! Rybnik.

A zobaczyć te cuda będzie można już w najbliższą sobotę o 15 w Punkcie Informacji Miejskiej Halo! Rybnik. Retro gry i sprzęt, który przeniesie Was do oldskulowego świata wirtualnego to sentymentalne pamiątki Damiana Budnika, który specjalnie w tym dniu podzieli się z Wami tymi rarytasami. Zainteresowanie może być spore, a jak wiadomo pandemia – dlatego też, obowiązują zapisy: e-mailowo: halorybnik@gmail.com; telefonicznie: 32 439 22 00! Miłej zabawy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Lekarze o słowach Sasina: To dla nas policzek! Jest reakcja Śląskiej Izby Lekarskiej

Naukowcy badają odporność mieszkańców Śląska i Zagłębia na koronawirusa

Coraz więcej wody w śląskich rzekach! Pod Gliwicami ewakuowano zwierzęta z gospodarstw [WIDEO]

źródło: Halo! Rybnik
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close