Region

Kobiernice: rzucił się z maczetą na szwagra

Szok w Kobiernicach! 53-letni mężczyzna rzucił się na swojego 61-letniego szwagra z maczetą. 61-latek doznał urazu ręki i trafił do szpitala. Sprawcy grozi teraz 10 lat więzienia. Odpowie dodatkowo za znęcanie się nad bliskimi i groźby karalne.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najnowsze wydanie Silesia Flesz [4.09.2018]

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednym z prywatnych domów w powiecie bielskim. 53-latek bez powodu zaatakował maczetą swojego szwagra. Mężczyzna zdołał się zasłonić przed ciosem w głowę. Doznał jednak poważnego urazu ręki i trafił do szpitala. Po tym, jak gdyby nic się nie stało, sprawca poszedł do pracy. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali napastnika.

Zobacz także: Rybnik: półnaga kobieta w centrum miasta. Rozebrał ją nieznany mężczyzna?

Rybnik: Półnaga kobieta w centrum miasta. Rozebrał ją nieznany jej mężczyzna?

Mundurowi ustalili, że zatrzymany od dłuższego czasu znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją 59-letnią siostrą oraz 61-letnim szwagrem. Wszczyna awantury, w trakcie których zwraca się do pokrzywdzonych wulgarnymi słowami, bije ich i grozi im śmiercią.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close