AlarmRegion

Tragiczny pożar w Palowicach. W zgliszczach znaleziono zwłoki kobiety

Tragiczny w skutkach pożar w Palowicach. W trakcie akcji gaśniczej strażacy znaleźli w budynku zwłoki 56-letniej kobiety.

 

W niedzielę (25.03) około 22.10 dyżurny komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach został powiadomiony o pożarze w budynku przy ulicy Bełkowskiej w Palowiach. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. W trakcie gaszenia pożaru strażacy znaleźli w mieszkaniu zwłoki 56-letniej kobiety. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci kobiety.

52-letniemu mężczyźnie udało się uciec z budynku, zanim pożar się rozprzestrzenił. Z poparzeniami ciała został przewieziony do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Śledczy z komisariatu policji w Czerwionce-Leszczynach, wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa, wyjaśniają teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do pożaru.
(WZ/policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close