AlarmRegion

Kolejna śmierć w wodzie. W Częstochowie utopił się 18-latek

18-letni mężczyzna utopił się w czwartek w zbiorniku wodnym „Adriatyk” w Częstochowie. To kolejna ofiara w tym miesiącu. Kilka dni temu na Pogorii III w Dąbrowie Górniczej utopił się również 18-letni mężczyzna, a na początku czerwca, w tym samym zbiorniku – 63-latek.

 

Skóra, fura i „foto-komóra” czyli nowe wozy śląskiej policji w TOP 5 SILESIA FLESZ!

Do zdarzenia doszło około godziny 15 na terenie Parku Lisiniec. 18-latek skoczył z molo do niestrzeżonego zbiornika i zaczął się topić. Po około 50 minutach trwania akcji ratunkowej, wyłowiono topielca z głębokości około 5 metrów.

Zobacz także:

Dąbrowa Górnicza: Tragiczny finał poszukiwań w Pogorii III. 18-latek nie żyje [WIDEO]

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że grupa 5 młodych studentów kąpała się w niestrzeżonym zbiorniku wodnym. Podczas aktywnego wypoczynku nad „Adriatykiem” postanowili, że będą wskakiwali z molo do wody. W pewnym momencie grupa 18-latków zauważyła, że jeden z ich kolegów po tym jak wskoczył do wody energicznie wymachuje rękami i woła o pomoc.

Niestety, żaden z towarzyszących mu kolegów nie był w stanie już mu pomóc.

Źródło: KMP w Częstochowie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close