RegionWiadomość dnia

Koniec darmowego parkowania przy Parku Śląskim! Za parking na AKS Chorzów trzeba zapłacić!

Koniec darmowego parkowania w pobliżu Parku Śląskiego. Od teraz parking przy Centrum Handlowym AKS w Chorzowie nie jest już bezpłatny. Z bezpłatnego parkowania do dwóch godzin mogą korzystać wyłącznie klienci galerii i znajdującego się w niej klubu fitness.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


Tych drugich nie obowiązuje limit czasowy. Pozostali parkujący od poniedziałku do czwartku za każdą kolejną godzinę zapłacą 3zł. Koszt całego dnia wyniesie wówczas 10zł.

W weekendy parkowanie na AKS Chorzów będzie droższe. Od piątku do niedzieli każda trzecia i kolejna godzina kosztować będzie już 4zł. Za cały dzień zapłacimy wówczas 15zł. W niedziele niehandlowe nie będzie darmowego postoju, a cena za całodniowe parkowanie wzrośnie do 18zł.

 

Z kolei w czasie imprez w Parku Śląskim lub na Stadionie Śląskim kierowcy zostawiający samochód przed galerią muszą się liczyć z kosztem 50zł.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close