RegionWiadomość dnia

Koszmar pod Raciborzem! Rolnik został wciągnięty przez maszynę!

Okropny i tragiczny w skutkach wypadek w miejscowości Budziska w powiecie Raciborskim. Na polu doszło do tragedii. Rolnik został wciągnięty przez maszynę!

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

Wypadek na polu w Budziskach pod Raciborzem miał miejsce w sobotę, 27 kwietnia. Wszystko rozegrało się na jednym z pół w rejonie ulicy Szkolnej.

Jak wynika ze wstępnych informacji zgromadzonych przez służby, podczas prac polowych 64-letniego rolnika, pracującego na polu wciągnął wał rozrzutnika gnojownika.

Kiedy na miejscu zjawiła się pomoc, rolnik był już nieprzytomny. Na miejsce oprócz pogotowia ściągnięto także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety – trwająca około godziny reanimacja mężczyzny nie przyniosła skutku. Rolnika wciągniętego przez maszynę nie udało się uratować. Sprawdzane są teraz wszystkie okoliczności związane z tym tragicznym zdarzeniem.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close