AlarmKrajRegionŚwiat

Koszmar polskich turystów na Krecie. Od wielu godzin koczują na lotnisku [FOTO]

Polscy turyści koczują na lotnisku na Krecie. Około 200 turystów z Polski oczekuje – jak na razie bez rezultatu – na samolot, który ma ich zabrać do Polski.

 

 

Tragiczny wypadek w Raciborzu!

Polscy turyści w grupie około 200 osób koczują na lotnisku w Heraklionie na Krecie. Informację podała TVP Info. Turyści czekają – na razie bez rezultatu – na lot powrotny do Polski po wakacjach. Wśród oczekujących wielu to turyści z województwa śląskiego.

Samolot do Wrocławia miał wylecieć z Heraklionu na Krecie w niedzielę (7.07) po godzinie 13.00. I to tyle, bo na razie turyści utknęli na Krecie na dobre. Jak mówią – dostali ok. 14.00 jeden posiłek i na tym koniec. Nic do jedzenia, nic do picia nawet dla osób starszych, mimo bardzo wysokiej temperatury – mówi portalowi TVP Info jeden z turystów.

Nam również udało się skontaktować z jednym z koczujących na lotnisku na Krecie turystów. -Organizator wycieczki nie dał posiłków od 8h. A jest dużo osób starszych i dzieci. Według prawa powinniśmy co 3h coś dostać – pisze nam wzburzony turysta, który na samolot do Polski czeka już od wielu godzin. I jak wynika z informacji, jakie docierają do polskiej grupy – jeszcze poczeka.

-Podali nam że prawdopodobnie polecimy około 5:00 tragedia. 18h czekania… – mówi nam jeden z turystów, którzy utknęli na Krecie.

Przewoźnik, który turystów miał zabrać samolotem z Krety do Wrocławia, to włoski przewoźnik Blue Panorama.

źródło: TVP Info/własne
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close