AlarmRegionWiadomość dnia

Koszmar w Rybniku! Matka wyrzuciła 11-miesięczne dziecko oknem! W jakim jest stanie?

11-miesięczne dziecko z obrażeniami wewnętrznymi trafiło do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Z informacji uzyskanych od lekarzy wynika, że aktualnie jego stan jest stabilny, a po przeprowadzeniu dokładnych badań diagnostycznych, dziecko znajduje się pod opieką lekarzy z oddziału chirurgii ogólnej oraz urologii.

 

 

Zobacz także: Błyskawicznie rośnie liczba zakażonych koronawirusem na Śląsku!

 

Chłopca przez okno, wyrzuciła matka. Interweniowała Policja.

-Kobieta została zatrzymana, w momencie zatrzymania była trzeźwa, my prowadzimy czynności w tej sprawie – mówi asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy KMP w Rybniku.

Przypomnijmy, że do dramatycznych wydarzeń doszło na terenie Rybnika przy ulicy. Janasa. 34-letnia kobieta wyrzuciła przez okno z 1-piętra domu jednorodzinnego swoje 11-miesięczne dziecko.

Jak relacjonują mieszkańcy, ich cichy i spokojny poranek, przerwał przeraźliwy krzyk dziecka. Potem w mgnieniu oka na miejscu pojawiło się pogotowie. Decyzją ratowników medycznych, dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Katowic, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy lekarskiej.

 

autor: Bartosz Bednarczuk

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Związkowcy alarmują: postojowe wypłacane w kopalniach może wynieść zaledwie 30 procent

40 osób zakaziło się w kościele, a 7 w restauracji. Rośnie obawa przed drugą falą zakażeń Covid-19

Dramat w Rybniku. Matka wyrzuciła niemowlę przez okno. NOWE FAKTY

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close