AlarmRegionŚwiat

Koszmarny wypadek rodziny ze Śląska na Węgrzech! Zginął ojciec i 2-miesięczne dziecko! [FOTO]

Rodzina z Piekar Śląskich miała poważny wypadek na Węgrzech. W wypadku zginął ojciec i 2-miesięczne dziecko…

 

 

Katowice kontra Sosnowiec, czyli dlaczego tu tak śmierdzi?!

Śmiertelny w skutkach wypadek drogowy z udziałem rodziny z Piekar Śląskich miał miejsce na Węgrzech. Ofiary wypadku to 30-letni ojciec i jego 2-miesięczny synek. W wypadku ucierpiała także żona i matka – kobieta trafiła w stanie krytycznym do szpitala. O wypadku poinformował polski konsulat na Węgrzech oraz węgierska policja:

 

-8 sierpnia 2019 roku, około 8 rano, koło Szerencs doszło do wypadku polskiego samochodu osobowego i ciężarówki. W osobówce jechały trzy osoby. Mężczyzna i dziecko na skutek poważnych obrażeń zginęli. Trzecią osobę z samochodu osobowego – kobietę, ratownicy medyczni przewieźli do szpitala z poważnymi, zagrażającymi życiu obrażeniami – czytamy na stronie węgierskiej policji.

 

Wypadek w którym tak bardzo ucierpiała rodzina ze Śląska, miał miejsce dzisiaj (8.08) na Węgrzech na drodze nr 37 między miejscowościami Szerencs w województwie Somogy i Bodrogkisfalud w węgierskim województwie (komitacie) Borsod-Abauj-Zemplen. To północno – wschodni rejon Węgier. Ciężarówka, która zderzyła się z samochodem rodziny z Piekar Śląskich była na bośniackich tablicach rejestracyjnych.

 

Służby ustalają dokładny przebieg i okoliczności wypadku.

autor: Wojtek Żegolewski
źródło: police.hu
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close