AlarmRegionWiadomość dnia

Kosztowne love-story 82-latka z Wojkowic. Nie tak się miała zakończyć ta znajomość… [FOTO]

Na początku roku 82-letni mieszkaniec Wojkowic poznał dzięki ogłoszeniu towarzyskiemu uroczą – jak się mu zdawało, 42-letnią kobieta. Nowa znajomość szybko zaowocowała kilkoma spotkaniami w mieszkaniu samotnego mężczyzny. Poznana kobieta bardzo szybko zdobyła zaufanie 82-latka. Okazało się, że nie potrzebowała go do budowania związku o jakim chyba myślał mężczyzna, a do …kradzieży! Wiedząc, gdzie starszy mężczyzna chowa pieniądze postanowiła go okraść. Jej łupem padły oszczędności w kwocie 37 tysięcy złotych.

 

Po kradzieży w połowie maja tego roku, kobieta zerwała kontakt ze znajomym "zapadając się pod ziemię". Policjanci po kilku miesiącach wpadli na trop nie mającej stałego miejsca zamieszkania kobiety. 42-latka zatrzymana została na terenie jednej z miejscowości w powiecie zawierciańskim. Policjanci odzyskali znaczną część skradzionych pieniędzy. Dalszym losem kobiety zajmie się teraz prokurator i sąd. Grozi jej 5 lat więzienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close