Region

Kraina klocków LEGO w Gliwicach z walentynkową strefą dla zakochanych

Z okazji Walentynek, 23 i 24 lutego Centrum Handlowe Europa Centralna w Gliwicach zaprasza na niezapomniane wydarzenie. Kraina klocków LEGO, zabawy i lekcje sztuki dla najmłodszych, konkursy z nagrodami czy strefa dla zakochany, w której ułożone zostaną wielkie serca i pocztówki – to atrakcje dla całych rodzin – zapewniają organizatorzy.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

W piątek i sobotę (23 i 24 lutego) Centrum Handlowe Europa Centralna w Gliwicach zamieni się w krainę klocków LEGO. Z okazji Walentynek nie zabraknie atrakcji dla zakochanych, najmłodszych oraz całych rodzin. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli wyrazić swoje uczucia, budując z klocków serca i walentynkowe pocztówki. Następnie ich dzieła zostaną połączone w jedną, wielką mozaikę. To jednak tylko początek.

W Europie Centralnej pojawią się również reprodukcje obrazów słynnych malarzy stworzone z klocków LEGO, m.in. „Bitwa pod Grunwaldem″ Jana Matejki. Jednocześnie każde dziecko i dorosły będzie mógł sam zostać artystą. Pod czujnym okiem animatorów, uczestnicy będą układać znane arcydzieła takie jak „Dama z łasiczką″, „Babie lato″, „Stworzenie Adama″ czy „Dziewczyna z perłą″.

Dla uczestników przygotowane zostaną również inne zadania. Będzie trzeba, m.in. dopasować autora do dzieła lub odegrać scenkę z obrazów. Dodatkowo każde dziecko dołoży swój klocek do układanki, która pod koniec dnia stworzy obraz przedstawiający temat miłości. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. – Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent, jaki możemy sprawić bliskiej osobie. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy walentynkowe atrakcje dla całych rodzin. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.Do tego nagrodzimy klientów za zakupy. Nasze upominki sprawią, że każdy uśmiechnie się jak dziecko – dodaje.

Kraina klocków LEGO w Gliwicach z walentynkową strefą dla zakochanych (fot.mat.prasowe)
Kraina klocków LEGO w Gliwicach z walentynkową strefą dla zakochanych (fot.mat.prasowe)

Od 21 do 24 lutego osoby, które przedstawią paragon za zakupy w Europie Centralnej na minimum 100 zł, otrzymają wyjątkowy prezent – zestaw klocków LEGO (liczba upominków jest ograniczona).

 

źr. inf.prasowa/ Europa Centralna Gliwice

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close